Відмова від молока є однією з актуальних тем в області харчування, все більше людей сьогодні приймають таке рішення. Але якщо ви теж вирішили відмовитися від молока, подумайте як слід про цей вибор, оскільки він може приносити не тільки користь, але і шкоду.

Позитивні ефекти. Хоча багато медичних експертів називають молочні продукти дуже важливою частиною раціону харчування, відмова від їх вживання може мати певний позитивний вплив на здоров’я.

Зниження здуття. Найчастіше дорослим людям буває важко перетравлювати молочні продукти, їх споживання викликає у них типові симптоми нетравлення. Виключення молока з повсякденного харчування може стати вирішенням проблеми здуття і бурління живота.

Читайте також:  Високий холестерин: три продукти для його зниження назвав лікар

Здорова шкіра. Багато дерматологів, коли їх відвідують пацієнти з сильними вуграми, призначають як терапію, крім ліків, відмову від молочних продуктів. Таке рішення пояснюється тим, що сироватковий білок в молоці може діяти в організмі як прозапальний компонент, посилюючи проблему прищів.

Шкідливі сторони. Багато лікарів висловлюють рішучу незгоду з тим, що люди, які не страждають непереносимістю молока, повинні відмовлятися від нього. Виключивши молочні продукти з раціону, можна зіткнутися з негативними наслідками для здоров’я, вважають вони.

Зниження імунітету. Молочні продукти є важливим джерелом вітаміну В12, який відіграє важливу роль у зміцненні імунітету і стійкості організму до інфекцій. Видаливши молочні продукти зі свого раціону, ви з великою ймовірністю почнете страждати від зниження імунного захисту, і будете частіше хворіти.

Читайте також:  Носіння навушників цілий день може бути небезпечно для здоров'я

Недолік поживних речовин. Молочні продукти є багатим джерелом вітамінів, таких як вітамін B12, B1, B2, B6, вітамін D, E, A, білки, фолат і кальцій. Ці поживні речовини важливі для здоров’я кісток, щільності м’язів. Якщо ви повністю видаліть молочні продукти зі свого харчування, у вас може виникнути дефіцит вищевказаних поживних речовин.

Труднощі з схудненням. Відмова від молочних продуктів може привести до того, що спроби худнути виявляться невдалими. Також може виявитися проблематичним підтримувати вагу після схуднення. Молоко дає організму білок, вітаміни і мінерали, що підтримують Активний метаболізм. Крім того, при відмові від молока люди часто починають вживати продукти з високим вмістом калорій як заміну молочним продуктам, повідомляє Times Now.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News