Експерти в галузі медицини і здоров’я назвали корисні і шкідливі для організму людини властивості грейпфрута. Фахівці рекомендують проконсультуватися з лікарями, перш ніж регулярно вживати цей цитрус.

За допомогою грейпфрута можна позбутися від надмірної ваги, що відбувається завдяки наявному в його складі нарингіну. Ця речовина є як в м’якоті цитруса, так і в напівпрозорій плівці часточок. Нарингін допомагає виводити з організму зайву рідину, внаслідок чого відбувається спалювання накопичених в клітинах жирів, очищення від шлаків і токсинів. Також ефективний грейпфрут при фізичній і розумовій втомі.

Він дає необхідний заряд енергії, покращує концентрацію уважності, позитивно впливає на емоційність, апетит і пам’ять. Крім того, вживання плода перед сном допоможе позбавитися від безсоння, а протирання шкіри м’якоттю або шкіркою даного фрукта додасть їй свіжий і здоровий вигляд.

Читайте також:  Сік простого овоча здатний знизити тиск

Ще одна важлива властивість грейпфрута – зниження рівня холестерину в організмі і загальний омолоджуючий ефект. Людям, що страждають захворюваннями серцево-судинної системи, експерти рекомендують вживати цитрус з м’якоттю червоного кольору через більший вміст антиоксидантів.

При цьому утриматися від даного цитруса варто при гастриті і прийомі лікарських препаратів. У першому випадку ймовірно пошкодження слизової шлунка, в другому може статися передозування через підвищення фруктом концентрації деяких компонентів ліків.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News