У інтернет-компанії Yahoo News Japan назвали корисні властивості баклажанів. Літній овоч може запобігти розвитку онкологічних хвороб за рахунок придушення активного кисню.

Баклажани в основному складаються з води та вуглеводів. У 100 г овоча міститься 2,2% харчових волокон, які регулюють почуття насичення і допомагають контролювати апетит.

До складу баклажанів входить мало білків, жирів, вітамінів та мінералів. Колір даному овочу надає насунін, що захищає клітини мозку від ушкоджень, спричинених вільними радикалами.

Холін, що входить до складу баклажанів, сприяє зменшенню артеріального тиску, прискорює виділення травного соку, покращує роботу печінки і скорочує рівень «поганого» холестерину в організмі. Овочі містять вітаміни групи B, калій, кальцій та аскорбінову кислоту.

Баклажани позитивно впливають на кровоносну систему, уповільнюють запальні процеси, зміцнюють імунітет. Овочі допомагають боротися з остеопорозом, зміцнюють кістки, покращують травлення та стан шкіри. Баклажани сприяють схуднення та позбавлення від тривожності.