Деякі фрукти і овочі мають тривалий термін зберігання, при цьому в них зберігаються корисні речовини. Про те, які фрукти та овочі рекомендується вживати взимку, розповіла кандидат медичних наук Юлія Пігарева.

Експерт розповіла, що яблука можна включати в свій раціон до кінця зими. Хоча вітамінів в них буде менше, ніж влітку, зате зберігається корисна для організму клітковина.

Серед овочів можуть довго зберігатися і не втрачати всі корисні властивості буряк і морква, заявила Пігарева. Однак вона підкреслила, що необхідні організму речовини залишаються в овочах і фруктах тільки при правильних умовах зберігання.

Дієтолог також розповіла, чи має сенс включати в зимове меню несезонні овочі та фрукти. За словами фахівця, і взимку можна з’їсти тепличний помідор або огірок, хоча корисних речовин в них буде міститися менше.

Читайте також:  Сексолог дала пораду нерішучим коханцям

Оскільки отримати всі необхідні організму вітаміни і мінерали з їжі неможливо, рекомендується застосовувати спеціальні добавки, зазначила Пігарева. Вибирати вітамінний комплекс потрібно на основі результатів аналізів і після консультації лікаря.