ГоловнаНовини Здоров'яНазвані найкорисніші для здоров’я властивості буряка

Названі найкорисніші для здоров’я властивості буряка

Якщо ви ще не починали активно їсти буряк, то саме час зробити це. Цей овоч володіє феноменальним набором корисних поживних властивостей, і особливо він допомагає жертвам гіпертонії.

Буряк

Якщо складати список корисних для здоров’я овочів, буряк точно буде займати в ньому одне з перших місць. Він насичений різними природними нітратами, які розширюють кровоносні судини. А це знижує артеріальний тиск і допомагає переносити насичену киснем кров до мозку і м’язів. Буряк відмінно підходить людям, які практикують регулярні фізичні навантаження. Британські дослідники з’ясували, що буряковий сік рятує від м’язового болю, пов’язаного з старанними тренуваннями. Ще одне дослідження продемонструвало, що даний сік підвищує серцево-судинну ефективність. Наприклад, футболісти, які вживають концентрований буряковий сік, бігають швидше, при цьому зберігаючи стабільним ритм серцебиття.

Читайте також:  Що їсти в 20, 30, 40, 50 і 60 років, щоб залишатися здоровим?

Плюс до цього, червоний колір буряка приховує в собі ще одну властивість. Цей колір пояснюється впливом пігменту бетаїну, який є найважливішим антиоксидантом. Основна функція антиоксидантів – бій з вільними радикалами і зменшення рівня запалень. Саме запальні процеси пов’язані з численними хронічними недугами, включаючи серцево-судинні захворювання і навіть пухлини.

Якщо всіх цих аргументів вам все ще недостатньо, то нагадаємо про те, що буряк насичений калієм, волокнами і фолатами, які допомагають нам захищати мозок. Вживайте по стакані бурякового соку за кілька годин перед початком фізичних навантажень. Якщо ви не практикуєте тренування, то включіть хоча б кілька порцій буряків в ваш щотижневий раціон для досягнення бажаного ефекту.

Читайте також:  Як правильно зберігати крупи, макарони і консерви

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News