Іноді ми мучимося від того, що наше волосся дуже швидко стає жирним. Навіть хороший шампунь не допомагає позбавитися від цієї проблеми. Однак, справа може бути у шкідливих звичок, які псують зовнішній вигляд наших волосся. Ми зібрали поради, які дозволять позбутися від цієї проблеми.

Найчастіші шкідливі звички при догляді за волоссям

Ви занадто часто чіпаєте свої волосся

Подібно до того, як ви постійно торкаєтеся свого обличчя ( що само по собі є ще однією помилкою краси ), ви можете возитися з вашим волоссям – кокетливо або з нудьги. Це передає жир з ваших пальців до вашого волосся. Також спробуйте зробити так, щоб ваш друг не занадто часто чіпав ваше волосся в ліжку. Це може бути приємно, але також волосся з ранку буде не найкращим.

Ви перестаралися з миттям

Так, ви миєте волосся, щоб очистити від жиру, але ні, це не допомагає. На жаль, щоденне миття шампунем може позбавити шкіру вашого натурального захисного шару – тому волосся починає виробляти більше, щоб заповнити дефіцит. Спробуйте скоротити регулярність миття волосся, принаймні, мити всього 2-3 рази в тиждень. Ваше волосся буде вдячне вам у перспективі.

Переохолодження

Будьте обережні з кондиціонером. Можливо, ви застосовуєте кондиціонер, який занадто важкий для вашого типу волосся, він може робити жирнішим волосся. Або ви не можете правильно його вимивати, тому кондиціонер стає ще однією проблемою. І, нарешті, уникайте використання вашого кондиціонера по всій довжині волосся, зосередьтеся на кінцях, щоб уникнути появи жирних коренів.

Надмірна чистка

Крім того, що ви можете мити волосся занадто часто, також ви можете перестаратися з глибиною очищення волосся. Занадто глибока очистка призводити до того, що волосся починає активніше виробляти жир. Намагайтеся підібрати такий шампунь, який не буде занадто вимивати природний жир. Досить м’якого очищення, яка позбутися від надлишків натурального жиру та бруду.

Ваш гребінець теж потребує миття

Ваша гребінець може містити всілякі гидоти – залишки колись використаних вами продуктів для укладання, частинки пилу – це тільки очевидні забруднювачі! Забитий гребінець переносить всі ці забруднення на волосся, роблячи його брудним, тому стежте за тим, щоб ваші засоби по догляду за волоссям очищалися належним чином і регулярно.

Ваша гребінець повний волосся

Не тільки засоби по догляду і бруд у зубчиках гребінця може забруднити ваші волосся. У гребінці можуть перебувати і ваше старе волосся. На них також може міститися жир. В результаті використання такого гребінця перенесе жир з вашого старого волосся на вашу голову. І всі старання по боротьбі із зайвою жирністю будуть даремними.

Ви можете використовувати неправильні продукти

Можливо, ви вибираєте продукти для укладання, які не сумісні з вашими волоссям. Шукайте легкі формули і уникайте тих, які обіцяють «блиск» та «вологість», які краще підходять для сухого або тьмяного типів волосся. Можливо, варто зупинитися на засобах для укладання з позначкою «для жирного волосся». Це убезпечить вас при їх використанні.

Здійснюйте детоксикацію волосся

Регулярне використання продуктів для стайлінгу призводить до того, що ваша шкіра і волосся забиваються. Якщо ви часто використовуєте сухий шампунь (як і більшість власниць жирного волосся), вам варто займатися детоксикацією волосся, використовуючи шампунь 2-4 рази на місяць, або продукт, призначений для лущення шкіри голови. Проте робіть це не надто часто, щоб не нашкодити волоссю занадто глибоким очищенням.

Як правильно використовувати маску для волосся?

Ми доглядаємо за нашим волоссям, грунтуючись на тому, що ми читали в журналі або бачили по телевізору. Ми впевнені, що знаємо, як використовувати маски для волосся, ми наносимо їх на чисте вологе волосся і через пару хвилин змиваємо теплою водою. Так ми живимо волосся, і найчастіше ми в повній впевненості, що робимо все правильно і цей відхід корисний для нашого волосся. Однак експерти розповідають, що це не єдиний спосіб наносити маску, можливо, що це можна робити більш правильним методом.

«Ви не хочете, щоб вода і кондиціонер конкурували за місце у вашій кутикулі волосся», – каже Мона Гохара, доктор медицини, дерматолог з Єльського університету.

В основному, коли кутикула волосся насичена водою, вона не може поглинути достатню кількість кондиціонера. Це означає, що всі гарні речі, які ви нанесли на своє вологе волосся, значною мірою просто покривають зовнішній шар ваших пасм, а не дійсно зволожують їх зсередини. І це велика трата часу і грошей.

Ось чому необхідно застосовувати маску для волосся на сухому волоссі, так як це неконкурентна зона з точки зору гідраторів, проникаючих в кутикулу. Корисні речовини безпосередньо потрапляють всередину волосся, а не залишаються зовні. При такому використанні ви даєте можливість корисним речовинам заповнити кутикулу усіма зволожують, розгладжують і живильними інгредієнтами з вашого кондиціонера, а потім даєте воді заповнити все інше.

Звичайно, це не критично, ви можете використовувати маски для волосся і на вологому волоссі. Якщо це якісний лосьйон він дасть ефект, однак, ефект буде набагато менше. Швидше за все, ефект буде помітний день, максимум два. Однак це кардинально не змінить якість волосся.

Але, якщо ви почнете застосовувати продукти на сухому волоссі (можете залишити їх на півгодини або навіть на годину, ваше волосся буде виглядати помітно блискуче.

Особливо це буде помітно, якщо у вас кучеряве волосся, воно стане більш слухняним і гладким.

«Це дійсно проста дія, але це може мати величезне значення», – говорить доктор Гохара. Якщо ви будете хоча б раз на тиждень наносити бальзам для волосся або кондиціонер на сухе волосся, а потім його змивати, то помітите, що ефект буде значно помітнішим, ваше волосся стане більш пружним і гладким, навіть з тими засобами, які ви використовували раніше.

Джерело: МедікФорум