ГоловнаНовини Здоров'яНазвані найкорисніші для схуднення овочі з високим вмістом білка

Названі найкорисніші для схуднення овочі з високим вмістом білка

Найкориснішими в справі схуднення є овочі, які дають організму не тільки багато білка, але і інших поживних речовин, що забезпечують активний обмін речовин.

Шпинат

Білок практично не дає калорій, які можуть відкладатися у вигляді запасу, – він використовується організмом для підтримки м’язів, органів, виробництва гемоглобіну, гормонів, ферментів, імунних тіл. Також він добре насичує, дозволяє довго не відчувати голоду, не переїдати. Все це робить білок одним з найбільш корисних речовин для схуднення.

Експертами були названі найкорисніші для боротьби із зайвою вагою овочі з високим вмістом білка. Також вони є джерелами інших нутрієнтів, які зміцнюють здоров’я.

Читайте також:  Названі 5 продуктів які можуть порушити обмін речовин

Шпинат. 100 грамів овоча – це 2,9 грама білка. Крім того, він забезпечує організм великою кількістю фолієвої кислоти, марганцю , магнію, заліза, калію, кальцію, вітамінів А і С. Містить рослинні сполуки, що підсилюють антиоксидантний захист організму, що пригнічують запалення.

Китайська капуста. Доповненням до білка йдуть фолієва кислота, кальцій, калій, марганець, залізо, вітаміни А, С і К.подібно шпинату також багата антиоксидантами. 70 грамів китайської капусти містять 1 грам білка.

Дика спаржа. 100-грамова порція овоча дає 2,2 грама білка і забезпечує організм безліччю корисних мікроелементів: в їх ряду вітаміни групи В, фолієва кислота, мідь, марганець, фосфор, магній, вітаміни А і К, речовини з пребіотичною дією, що стимулюють ріст корисних кишкових бактерій.

Читайте також:  Два популярні продукти, які можуть спровокувати геморой

Броколі. 100 грамів овоча містять 2,8 грама білка. Ще в ньому багато марганцю, калію, фосфору, вітамінів К і С, а також присутні всі незамінні амінокислоти, які необхідні організму. Флавоноїди броколі надають антиоксидантну, протизапальну дію.

Брюссельська капуста. Справжня “протеїнова бомба”: в 100 грамах міститься близько 3,5 грама рослинного білка. Інша перевага овоча-вкрай високий вміст вітаміну С.

Білокачанна капуста. 100 грамів овоча можуть дати 2 грами білка, а також вітаміни С і К, мінерали калій, марганець, магній, фосфор, кальцій і залізо.

Порада фахівців. Щоб отримувати більше рослинного білка та інших корисних речовин, корисних для схуднення, можна поєднувати овочі і бобові, про це пише журнал Fit for Fun.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News