Медики представили увазі найкорисніші продукти для здоров’я легенів, які здатні знизити ризик відповідних захворювань. Одним з варіантів є поповнення раціону петрушкою і рибою.

Органи повітряного дихання є вкрай важливими у функціонуванні організму. Як показала практика, певні продукти дозволяють поліпшити здоров’я легенів, що довело масштабне опитування, в якому брали участь більше 100 000 осіб. Добровольці ділилися подробицями свого раціону, після чого враховувалися їх медичні показники.

Загальними словами, для профілактики відповідних захворювань важливо щодня віддавати перевагу їжі, багатої антиоксидантами, завдання яких полягає в мінімізації окислювального впливу вільних радикалів. Завдяки цьому здійснюється захист на клітинному рівні. У список кращих продуктів для здоров’я легенів входять: морська риба, сирні харчові вироби, волоські горіхи, мигдаль, яйця, петрушка, морс з ягід.

Медики рекомендують не забувати про достатню рухової активності, що поліпшує роботу дихальної системи. Не менш важлива відмова від куріння, не тільки активного, але і пасивного.