ГоловнаНовини Здоров'яВчені назвали 7 несподівано корисних властивостей червоного вина

Вчені назвали 7 несподівано корисних властивостей червоного вина

Фахівці AnySports озвучили 7 несподівано корисних для здоров’я людини властивостей червоного вина. У той же час вчені радять обмежувати себе у вживанні напою (його норма не повинна перевищувати 2-3 келиха на тиждень), а також пам’ятати про високий вміст цукру в продукті.

червоне вино

Суперечки на рахунок питання «Пити чи не пити вино?» тривають у середовищі служителів науки і понині. Як стало відомо, одні вчені схиляються до проголошення повної відмови від будь-якого алкоголю, інші не настільки категоричні і допускають вживання вина в розумних кількостях, відзначаючи, що для здоров’я найбільш корисний саме червоний виноградний напій, а не білий. Виділені другою категорією наукових співробітників 7 корисних властивостей вина представлені нижче.

Читайте ще:  Лікарі дізналися, чи потрібні нам БАДи

1. Користь для імунної системи. Мова йде про зниження ризику захворювань завдяки вмісту в напої ресвератрола – речовини, що виробляється рослинами при їх ушкодженнях, що допомагає їм виживати.

2. Поліпшення стану шкіри. Все той же ресвератрол знижує число викликають акне мікроорганізмів і надає шкірного покриву здоровий блиск.

3. Зміцнення зубів. У вині містяться поліфеноли, які блокують патогенні бактерії, перешкоджаючи їх приросту до зубів.

4. Поліпшення травлення. Поліфеноли є їжею для корисних мікроорганізмів, що мешкають в кишечнику людини.

5. Розслаблення. Завдяки ресвератролу виділяється більше антистресового білка PARP-1.

6. Зниження маси тіла. Є думка, що ресвератрол сприяє перетворенню «білого жиру» в «коричневий», тобто в такий, який легше спалюється.

Читайте ще:  Яйця незамінні для зниження тиску і схуднення

7. Можливо, покращення показників на тренуваннях. Дана заява вчених несподівана ще й тим, що перевірена лише на лабораторних гризунах, проте фахівці продовжують наукову роботу в даному напрямку.

Варто пам’ятати, що всі вищеописані корисні властивості відносяться лише до натурального вина, не сурогату. Для людей, які не вживають алкоголь, експерти радять пити чистий виноградний сік, якому рівною мірою притаманні ті ж позитивні особливості впливу на організм людини.

Джерело: МедікФорум