Похмілля не можна назвати приємним явищем, однак і без того складне для організму положення, можна погіршити неправильними діями в цій ситуації. Про те, чого не треба робити з похмілля пише “Рамблер”.

Найбільша кількість помилок пов’язано з тим, що слід пити після вживання алкоголю. Через високий вміст етанолу і оцтового альдегіду в організмі, слід відмовитися від звички “похмелятися”, маринадів і прийому в їжу маринованих овочів. Краще віддати перевагу огірковому розсолу.

Також не слід налягати на жирні бульйони, це створить зайве навантаження на печінку. В цьому випадку слід пити легкий курячий бульйон, а також кисломолочні продукти, на користь піде і морс.

Читайте також:  Чому треба відмовитися від пластикових тарілок і склянок

Серед лікарських препаратів необхідно відмовитися від парацетамолу, він також надає згубний вплив на отже постраждалу печінку. Замінити його слід аспірином, що володіє властивостями розріджувати кров, яка згущена в результаті зневоднення. У зв’язку з останнім необхідно вживати якомога більше чистої води і відмовитися від походів в лазню.

Не слід також надмірно навантажувати серце. Це означає, що “хворому” необхідний постільний режим, а не фізичні навантаження. Особливо небезпечне в цьому випадку плавання, адже втратив калій і магній організм схильний до судом.

Кожен організм унікальний. Необхідна очна консультація лікаря.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News