Магній є важливим для здоров’я людини елементом. Він сприяє нормальному функціонуванню паращитовидних залоз, які виробляють гормони. Дефіцит цього елемента може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям, попереджають фахівці. Вони перерахували основні симптоми нестачі магнію.

Згідно з даними Клівлендської клініки, однією з ознак дефіциту магнію є підвищена стомлюваність. За словами доктора медицини Наокі Умеда, до симптомів нестачі цього елемента також можна віднести м’язові спазми, слабкість, втрату апетиту і нудоту.

“На початку Ви можете взагалі не помітити жодних симптомів. Дефіцит магнію складно діагностувати. Багато з початкових симптомів можуть вказувати на безліч інших проблем зі здоров’ям”, – додав фахівець.

Згідно з медичним порталом Healthline, до ознак дефіциту магнію також відносяться:

  • м’язові судоми;
  • розлади психічного здоров’я;
  • остеопороз;
  • підвищений артеріальний тиск;
  • астма;
  • аритмія.

У рекомендаціях Національної служби охорони здоров’я Великобританії зазначено, що чоловікам у віці від 19 до 64 років потрібно 300 мг магнію в день, а жінкам в такому ж віці – 270 мг магнію в день. При появі симптомів дефіциту магнію фахівці рекомендують звернутися до лікаря.

Магній бере участь більш ніж в 300 метаболічних реакціях в людському організмі. Він необхідний для нормальної вироблення АТФ – універсального джерела енергії для біохімічних процесів в людському тілі. Фахівці вважають, що магній, як і інші вітаміни і мінерали, допомагає боротися з втомою.