ГоловнаНовини Здоров'яНазвані перші симптоми раку шлунка

Названі перші симптоми раку шлунка

Медики назвали перші симптоми раку шлунка. Рання діагностика небезпечного захворювання надасть більше шансів на лікування, серед ознак недуги відзначена підвищена температура і швидка перевтома.

Виразка шлунка

Важливо визначити хворобу на початковому етапі її розвитку. Раку шлунка передує зміна смакових звичок, зниження апетиту, печія і нудота. Далі йдуть слабкість, апатія і низька працездатність. Захворювання важко піддається ранній діагностиці, так як більшість симптомів спостерігаються і при інших захворюваннях, що не належать до онкологічних: гастрит, виразка та інші.

У той же час лікарям необхідно розпізнати швидко розвивається небезпечну хворобу. Слід звертатися до медиків при дискомфорті верхньої частини живота, включаючи тяжкість або болі. Далі називають відчуття переїдання, блювоти, загальну слабкість і недокрів’я.

Читайте також:  Визначено продукти, які ефективно захищають від раку легенів

Для раку шлунка характерні й інші ранні ознаки: депресивні стани, дратівливість, апатія і безпричинна слабкість. До групи ризику входять чоловіки після 50 років, причиною захворювання є шкідливі звички, нездорове харчування, підвищена радіація і генетична схильність.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News