Якщо , готуючись до пляжного сезону , хочете довести тіло до досконалості , виключіть ці продукти зі свого раціону. Захоплення ними може вплинути на те , що всі вжиті заходи по боротьбі з целюлітом виявляться марними.
 
Медики радять відмовитися від вживання деяких продуктів , які поглиблюють проблему з целюлітом. Очолюють рейтинг особливо « дружних » з апельсиновою кіркою продукти , до складу яких входить білий цукор , тобто , випічка , солодощі , рис , готові соки і т. д. Їх вживання підвищує рівень глюкози в крові , що призводить до формування зайвих жирових відкладень.
 
Алкоголь також посилює прояв целюліту. Як пояснюють експерти , він змушує організм виробляти більше жіночих гормонів , що неминуче призводить до розростання пухкої жирової тканини , роблячи целюлітні горбки більш помітними.
 
Кавові напої «вбивають» властивість кофеїну прискорювати спалювання жирів. У результаті рух рідини і виведення її з організму сповільнюється , тому у деяких жінок целюліт може рости від любові до кави вранці .
 
Іншим сильно чинним продуктом , який гальмує циркуляцію лімфатичної рідини і нормальний відтік води з організму , є сіль. Велика кількість вологи в тілі змушує все розбухати , в тому числі і жирові клітини , а , значить , целюліт стає помітнішим.
 
Також фахівці вважають шкідливими напівфабрикати. Продукти швидкого приготування містять надмірно багато консервантів , ароматизаторів , барвників , шкідливих жирів і соди – компонентів , які відкладаються в глибоких шарах шкіри і підсилюють розвиток целюліту.

Читайте також:  Приємно гарячий душ може допомогти при важкому засинанні у спеку

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 ЗВИЧНИХ ПРОДУКТІВ, ВІД ЯКИХ ТОВСТІЮТЬ