Вчені розповіли, які продукти насправді впливають на тривалість життя людей за рахунок того, що їх споживання покращує самопочуття.

Ми розповімо, які продукти харчування були відібрані фахівцями як найбільш ефективні в плані продовження життя. Зокрема, експерти рекомендують обов’язково включати в раціон харчування квасолю і в цілому намагатися їсти частіше бобові.

Співробітниками Американського дослідницького інституту раку були отримані дані про те, що регулярне вживання квасолі може захищати від перевтоми, ревматичного болю, кишкових розладів, дерматитів, захворювань бронхів, ожиріння і діабету, а також допомагає при хворобах нирок.

Іншими продуктами, які сприяють продовженню життя, вчені вважають вироби і страви з цільного зерна. Хліб і круп’яні каші знижують ризик серцево-судинних захворювань, ожиріння, діабету, інсульту, відзначили експерти.

Також надзвичайно корисна куркума, – ця пряність допомагає відновитися після операції, покращує якість лікування артриту. Чверть чайної ложки куркуми в день активізує роботу мозку, що є найважливішою умовою для захисту організму від раннього старіння, заявили медики.

Ще один подукт, який безперечно продовжує людське життя – горіхи. Їх головне достоїнство – це антиоксиданти та Омега-3 у великій кількості, що запобігає появі ракових пухлин.

Крім того, фахівці рекомендують до вживання насіння льону і гриби. «Насіння льону містять фенольні сполуки, а в грибах є амінокислота, які уповільнюють загибель клітин», – констатували дослідники.

Вживання зелені, за їх словами, ефективно запобігає ризик виникнення серцевих нападів. Також у списку продуктів, які сприяють довголіттю, – ягоди, які забезпечують організм людини антиоксидантами, що протистоять процесу окислення, який знищує здорові й цілі клітини.

З напоїв учені відібрали білий і зелений чай. Їх вживання, згідно з наявними даними, не тільки нормалізує тиск, але і запобігає онкології.

Джерело: МедікФорум