Деякі продукти, щодня вживаються людьми, провокують високий тиск. Такі продукти часто є джерелами великої кількості прихованої солі, про це пише видання Express (Великобританія).

У його публікації фахівчиня Кетрін Дженнер нагадала, що надлишок споживаної солі сильно шкодить стану судин і провокує розвиток гіпертонії.

“Велика кількість солі порушує природний водний баланс в організмі, викликає затримку рідини. Це, в свою чергу, збільшує тиск на стінки кровоносних судин”, – пояснила Дженнер.

Експерт вказала на те, що деякі продукти, присутні в щоденному раціоні багатьох людей, можуть містити високі дози солі. При цьому вони не справляють враження сильно солоних, так як до їх смаку звикають.

«До них відносяться кетчуп, хліб, круасани, вершкове масло і маргарин, бекон і ковбаси, заправки для салатів, у тому числі майонез, готові супи і смажені страви, фастфуд», – назвала фахівчиня.

Дженнер порадила ретельно стежити за кількістю споживаної солі, їсти менше готової їжі, віддавати перевагу їй домашню. Під час готування вона рекомендує використовувати замість солі приправи – лимонний сік, запашні і пряні їстівні рослини.