Більшість людей роблять щоденні помилки, які можуть призвести до здоров’я. Однією із шкідливих звичок лікаря виділили вживання кави на голодний шлунок.

Відомо, що вживання кави натщесерце може викликати гастрит, панкреатит та інші хронічні захворювання ШКТ, тому пити напій краще в обід. Лікар Зухра Павлова підкреслила, що ранкова кава також “витягує бадьорість з організму”, через що виснажується і нервова, і ендокринна системи. Вранці, щоб відчути бадьорість, розумніше зробити гімнастику або трохи прогулятися.

Також не можна недбало ставитися до ранкового вживання води. Необхідно відразу після сну випивати чашку теплої води гарячої, ні холодної. Через крижану рідину відбувається блокування вироблення ферментів і соків, а окріп обпалює слизову.

Ідеально, якщо після пиття людина робить гімнастику, а за півгодини приступає до сніданку. Їда повинна включати білкові продукти: сир, яйця або сири. Хлібні вироби та швидкі каші завдадуть лише шкоди, оскільки, вживаючи сендвіч з олією, людина “блокує” процес нічного спалювання.