При загрозі зараження коронавірусом особливу увагу слід приділяти зміцненню імунітету.

Збільшення зростання числа хворих коронавірусом вимагає особливого ставлення до свого організму, якому належить протистояти небезпечної інфекції. Велике значення зараз має їжа, що впливає на імунітет. Як з’ясувалося, фастфуди, консерви і смажена їжа не найкращий набір продуктів в період пандемії. З обережністю слід вживати і цукор, негативно відбивається на стінках судин.

“Від консервів в принципі потрібно відмовитися – такі промислово перероблені продукти обділені поживною цінністю. Варто уникати і цукру, тому що він негативно впливає як на проникність судинної стінки, так і на ріст бактерій. Крім того, краще скоротити споживання смаженої їжі і фастфуду”, – розповіла “РИА Новости” лікар-епідеміолог Ольга Ненастіна.

Читайте також:  Психотерапевт пояснила причини страху розмов про секс

Експертка радить у цей тривожний для населення період підтримувати імунітет, а не послаблювати його. Організм повинен отримувати достатню кількість вітамінів і мінералів, які містяться в овочах і салатної зелені. У раціоні також має бути присутня риба, морепродукти, птиця, молочні продукти. Все це Негода радить запивати великою кількістю рідини.

“Коронавірус в основному небезпечний для літніх, тому важливо, щоб в їх раціоні була достатня кількість білка, вітамінів. Не рекомендується часто вживати червоне м’ясо, але раз на тиждень в раціоні воно повинно бути присутнім”, – говорить лікарка.

Вона також вказала на користь фізичних навантажень, порадила більше рухатися, дихати свіжим повітрям і уникати стресів.

Читайте також:  Навіщо потрібно додавати броколі до раціону