Похмура і прохолодна осіння погода, звичайно, не сприяє гарному настрою. Але якщо поганий настрій буває занадто часто й подовгу, то ось-ось може початися осіння хандра. Як підбадьоритися восени, щоб не впасти в депресивний стан?

Новий розклад дня

Якщо ви будете лягати спати і вставати на годину раніше, то отримаєте подвійну вигоду. По-перше, почнете висипатися, а по-друге, з ранку зможете без поспіху зробити зарядку, поснідати і привести себе в порядок. Ці заходи допоможуть уникнути зайвого стресу, який сприяє депресивному стану та осінній хандрі.

Крім того, виділіть час для невеликої прогулянки днем. Ловіть останні теплі промені сонця, які обов’язково піднімуть вам настрій.

Ще один перевірений засіб від поганого настрою – осінній пікнік або прогулянки в лісі у вихідні дні.

5 способів протистояти осінньої хандри

Нові позитивні емоції

Як підбадьоритися восени? Внесіть у своє життя нові позитивні емоції. Наприклад, влаштуйте фотосесію на природі з сім’єю або друзями. Золоті листя і яскравий одяг забезпечать вам барвисті фотографії, а від поганого настрою не залишиться сліду.

Позитивні емоції можна отримати завдяки заняттю, яке ви давно хотіли зробити, але постійно відкладали. Наприклад, ви давно збиралися прочитати якусь книгу або освоїти хенд-мейд. Ці заняття не залишать місця для осінньої хандри.

Оточіть себе ароматами

Ароматерапія – відмінний засіб від поганого настрою. Використовуйте ефірні масла для прийняття ванн, запалюйте ароматичні свічки, користуйтеся духами, купіть спеціальні мішечки з ароматними наповнювачами.

Запах лаванди допоможе зняти напругу м’язів і розслабитися перед сном. Запахи сосни і грейпфрута, навпаки, підбадьорять. Аромат жасмину налаштує на романтичний настрій.

Вам буде цікаво: Корисні запахи

5 способів протистояти осінньої хандри

Скористайтеся кольоротерапією

Кольори, як і запахи, здатні стати джерелом позитивних емоцій і позбавити від депресивного стану. Тому оточіть себе яскравими квітами. Барвисту картинку навколо можна створити за допомогою одягу, інтер’єру, посуду та інших дрібних предметів. Найкраще рятують від поганого настрою оранжевий, жовтий і зелений кольори.

Займіться спортом

Доведено, що спортивні навантаження – це відмінний спосіб підбадьоритися і підвищити рівень речовини серотоніну в мозку. У свою чергу, серотонін піднімає настрій і не дозволяє розвинутися депресивному стану.

З іншого боку, заняття спортом змушують нас пишатися собою і покращують фігуру. А, значить, приводів для осінньої хандри залишається все менше.

5 способів протистояти осінньої хандри

Скористайтеся цими порадами і ви, напевно, побачите, що осінь – це не сумна пора, а час для нових позитивних емоцій!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВІТАМІНИ ДЛЯ ГАРНОГО НАСТРОЮ

10 ЕМОЦІЙ, ЯКІ ШКОДЯТЬ НАШОМУ ЗДОРОВ’Ю І ЩАСТЮ

ЛІКИ ВІД ДЕПРЕСІЇ