У багатьох країнах почалася вакцинація населення від коронавірусної інфекції. Лікарі вважають, що саме це допоможе впоратися з пандемією.

Наукові дослідження показали, що ефективність щеплення не тільки від COVID-19, але і від будь-якого захворювання, знижує ожиріння пацієнта. Це пов’язано з негативним впливом зайвої ваги на імунну систему.

Відзначається, що для підготовки до щеплення потрібно вести здоровий і рухливий спосіб життя, уникати стресових ситуацій, вживати більше клітковини, пити багато води і виключити з раціону деякі продукти, пише портал Eat This, Not That!

В першу чергу, слід відмовитися від солодких напоїв, в тому числі газованої води. Вони містять багато цукру і збільшують ризик розвитку хронічних захворювань, а також можуть послабити імунітет.

Також потрібно виключити з раціону продукти з високим ступенем обробки, такі як біле борошно, білий цукор, картопляні чіпси, пончики і білий хліб. Відмовитися слід і від енергетиків. Вони наповнені стимуляторами, такими як кофеїн, які перевантажують наднирники.

Щоб вакцинація була ефективною, варто на якийсь час відмовитися від фастфуду, який містить багато цукру, солі, жирів і консервантів. У список “заборон” потрапив і алкоголь, так як спиртне негативно впливає на всі системи організму і послаблює його.