Психічне здоров’я залежить від багатьох факторів, в тому числі від способу життя людини і його оточення. Фахівці вважають, що деякі популярні продукти здатні підтримати психічне здоров’я, якщо включити їх в раціон на регулярній основі.

Яйця

Яйця багаті омега-3, цинком, вітамінами групи B і йодом. Завдяки цьому вони можуть підняти настрій, а також надовго зберегти відчуття ситості. Для поліпшення психічного здоров’я фахівці рекомендують їсти яйця на сніданок, пише Eat This, Not That!

Зелені листові овочі

Такі овочі не тільки покращують загальний стан здоров’я, знижуючи рівень холестерину, підтримуючи здоров’я кісток і зменшуючи ризик розвитку діабету, але і грають важливу роль в поліпшенні настрою. Вони є відмінним джерелом фолієвої кислоти, яка сприяє виробленню дофаміну. В першу чергу, рекомендується включити в раціон капусту, руколу і шпинат.

Читайте також:  Найгірші продукти для супу назвала дієтологиня

Бразильський горіх

Бразильський горіх містить селен, який знижує рівень занепокоєння, втоми і депресії. Фахівці відзначають, що не слід їсти більше 4-5 таких горіхів в день.

Морепродукт

У морепродуктах містяться поживні речовини, необхідні для здоров’я мозку і виробництва нейромедіаторів. Наприклад, одна порція устриць містить 30% рекомендованої добової дози заліза, більше 300% вітаміну B12 і більше 600% цинку. Також можна включити в раціон лосось, мідії і молюсків.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News