ГоловнаНовини Здоров'яНазвані продукти, які при надмірності викликають проблеми зі здоров’ям

Названі продукти, які при надмірності викликають проблеми зі здоров’ям

Зарубіжні медики представили увазі продукти, при надмірному вживанні яких можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Зокрема, не варто перестаратися з морквою.

Морква

Як відзначили лікарі, багато продуктів, хоча вони і корисні для здоров’я, не повинні вживатися в неконтрольованих кількостях. Якщо перестаратися з морквою, то підвищується ризик діагностування каротинемії – захворювання, що виявляється в наявності надмірної кількості каротиноїдів в крові. Це призводить до пігментації шкіри, що зовні виглядає, як жовтяниця. У цьому ж списку авокадо, що містить у великій кількості клітковину і вітаміни, мононасичені жири. Плід може допомогти знизити рівень шкідливого холестерину (ЛПНЩ). І все ж продукт калорійний, що становить близько 10-20% Ккал від щоденної норми в день. Таким чином, любов до нього здатна привести до проблем із закупоркою артерій.

Читайте також:  Названі правила зберігання продуктів в холодильнику

У свою чергу соєві продукти багаті поживними речовинами, включаючи вітамін В, клітковину, калій, магній і високоякісний білок, який вважається повноцінним, за рахунок вмісту всіх дев’яти незамінних амінокислот, які організм не може виробляти. Але якщо у людини є проблеми з щитовидною залозою, соя може перешкодити гормональним препаратам, що використовуються для лікування гіпотиреозу у жінок.

Хоча насіння чіа представляються, як суперпродукт, через високий вміст Омега-3, поки не знайдено ніяких доказів їх користі для здоров’я, особливо щодо серцево-судинних захворювань, попередили медики. Мало хто знає і про те, що поліненасичені жирні кислоти в них гірше засвоюються, на відміну від риби.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News