Зарубіжні медики представили увазі продукти, при надмірному вживанні яких можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Зокрема, не варто перестаратися з морквою.

Як відзначили лікарі, багато продуктів, хоча вони і корисні для здоров’я, не повинні вживатися в неконтрольованих кількостях. Якщо перестаратися з морквою, то підвищується ризик діагностування каротинемії – захворювання, що виявляється в наявності надмірної кількості каротиноїдів в крові. Це призводить до пігментації шкіри, що зовні виглядає, як жовтяниця. У цьому ж списку авокадо, що містить у великій кількості клітковину і вітаміни, мононасичені жири. Плід може допомогти знизити рівень шкідливого холестерину (ЛПНЩ). І все ж продукт калорійний, що становить близько 10-20% Ккал від щоденної норми в день. Таким чином, любов до нього здатна привести до проблем із закупоркою артерій.

У свою чергу соєві продукти багаті поживними речовинами, включаючи вітамін В, клітковину, калій, магній і високоякісний білок, який вважається повноцінним, за рахунок вмісту всіх дев’яти незамінних амінокислот, які організм не може виробляти. Але якщо у людини є проблеми з щитовидною залозою, соя може перешкодити гормональним препаратам, що використовуються для лікування гіпотиреозу у жінок.

Хоча насіння чіа представляються, як суперпродукт, через високий вміст Омега-3, поки не знайдено ніяких доказів їх користі для здоров’я, особливо щодо серцево-судинних захворювань, попередили медики. Мало хто знає і про те, що поліненасичені жирні кислоти в них гірше засвоюються, на відміну від риби.