Хоча пиття води не гарантує, що ви не заразитеся коронавірусом, гідратація тіла може зміцнити імунну систему і поліпшити здатність організму боротися з коронавірусом, повідомляє портал Times Now.

Зарубіжні фахівці радять пити в складний епідеміологічний сезон достатньо води. За їх словами, така звичка відіграє ключову роль в підтримці здоров’я, забезпечує ефективну роботу всіх функцій внутрішніх органів і систем, покращує дію імунітету.

“Крім дотримання особистої гігієни шляхом частого миття рук, люди також повинні дотримуватися здорової дієти, кинути палити, підтримувати зволоженість організму – це відчутно знижує ризик зараження новою коронавірусною інфекцією”, – констатують експерти.

Вони пояснюють: пиття води покращує здатність організму боротися з коронавірусом за рахунок оксигенації, тобто, насичуваності киснем клітин. Отримуючи достатньо кисню, вони працюють на повну потужність, що підвищує їх здатність захищати тіло від будь-яких сторонніх патогенних речовин, які намагаються проникнути всередину.

Згідно з висновком центрів з контролю та профілактики захворювань (CDC), гідратація також відіграє дуже важливу роль у регулюванні температури тіла. При виникненні лихоманки, що виявляється як симптом COVID-19 (захворювання легенів, викликане коронавірусом) або будь-який інший інфекції в організмі дуже важливо пити достатню кількість води.

Пиття води також допомагає організму активніше виводити частинки вірусу, що проник в нього, тим самим прискорюючи одужання.

«Коли ми хворі, ми втрачаємо багато вологи у вигляді слизу, що є способом видалення організмом хвороботворних мікробів. Випиваючи достатньо води, ми допомагаємо тілу видаляти більше слизу разом з патогенами», – констатували медики.