Медики перерахували продукти, вживання яких сприяє зміцненню імунітету. Для максимального ефекту рекомендовано поєднувати їх зі здоровим способом життя і фізичними навантаженнями.

Зміцнення імунної системи є особливо важливим в період пандемії і сезонних застуд. Звернути увагу необхідно на брокколі, оскільки там міститься велика кількість вітамінів А, С, Е.

Позитивний ефект на здоров’я нададуть і антиоксиданти, включаючи сульфорафан, важливий для коректної роботи серця і травної системи. У тушкованому вигляді даний продукт зберігає свої позитивні властивості.

У солодкому червоному перці є багато вітаміну C і бета-каротин, що зміцнює зір. Часник багатий вітаміном В6, селеном і марганцем. Наявний в продукті аліцин може похвалитися антибактеріальним ефектом.

Чорницю потрібно включати в раціон через наявність там антоціанів, здатних знижувати запалення. У складі ягоди містяться і флавоноїди. Шпинат багатий вітамінами C і E, а також природними антиоксидантами, які надають протимікробну дію. Налягати рекомендовано на кефір, він допомагає зберігати здорову мікрофлору в кишечнику і має протизапальний ефект.