Зниження рівня цукру в крові небезпечне для роботи життєво важливих органів, в першу чергу мозку, що вимагає більше енергії. Також це може бути знаком деяких захворювань. Як же визначити, що цукор в крові “впав”?

Про симптоми зниження цукру в крові повідомляє “Медична інформаційна мережа”. Ці сигнали пов’язані з неприємними змінами в звичній роботі організму.

Труднощі з розумовою роботою. Половину глюкози, яка надходить в організм споживає головний мозок. Рівень цукру, який знизився пригнічує когнітивні функції – виникають проблеми з концентрацією, прийняттям правильних рішень.

Пітливість. Якщо ви не зайняті активною фізичною роботою, потовиділення, котре раптово підвищилося може бути симптомом низького рівня цукру в крові.

Проблеми зі сном. Нічні пробудження, котрі почастішали – ще один неприємний сигнал можливого падіння рівня цукру, що відбувається в нічний час.

Перепади настрою. Емоційні “гойдалки”, що змушують людину відчувати то радість, то зневіру, також можуть виявитися зазначенням на низький рівень цукру в організмі.

Прискорене серцебиття. Показники пульсу, які різко підвищилися доповнюють клінічну картину гіпоглікемії.

Фахівці констатують: одноразовий напад зниження цукру в крові зазвичай не небезпечний. Але якщо це повторюється регулярно без видимих на те причин, варто обстежитися. Недолік цукру в крові може вказувати на пухлину підшлункової залози – інсуліну, при якій неконтрольовано виробляється підвищена кількість інсуліну.