В нинішній час значно збільшується число чоловіків, що мають проблеми в репродуктивній сфері. Фахівці назвали деякі рекомендації для поліпшення потенції.

Часто чоловікам доводиться звертатися в комерційні медичні організації. Однак лікарі в таких центрах зацікавлені тільки в максимальній тривалості лікування. Представники «сильної статі» більш схильні до впливу зовнішніх факторів, тому тривалість їх життя в середньому на 10 років менше, ніж у жінок.

Головний позаштатний спеціаліст МОЗ Росії з репродуктивного здоров’я розповів, в чому зв’язок між тривалістю життя і чоловічим здоров’ям. Справа в тому, що еректильна дисфункція – перша ознака хвороб серцево-судинної системи, що в подальшому провокує інфаркт міокарда. Щодо, психічного здоров’я, при настанні клімаксу у чоловіків знижується активність і працездатність, так як він втрачає до всього інтерес.

Згідно зі статистикою, чоловічий клімакс значно помолодшав за останні роки. Щоб відстрочити його потрібно вести активний спосіб життя, так як малорухлива робота і ожиріння згубно впливають на потенцію. Не буде зайвим і правильне харчування.