Чи впевнені ви, що приймаєте душ правильно? «Які можуть бути правила прийому душу, окрім рекомендації використання якісної доглядової косметики?» – скажете ви, і, на жаль, будете зовсім не праві. Насправді, більшість людей таки припускається помилок під час водних процедур. Можливо, на них можна було б закрити очі, якби не одне «Але» – порушення деяких негласних правил може призвести до неприємних наслідків (наприклад, порушення тонусу шкіри, її пересихання чи навіть появи висипань).

Щодня у душовій кабіні людина проводить принаймні 15-30 хвилин часу – здається, що це зовсім небагато, але і за цей час можна наробити купу помилок. Яких саме? Детально про це – трішки нижче.

Про це має знати кожен: найпоширеніші помилки

Якщо складати рейтинг найпоширеніших помилок в душовій кабіні, ця п’ятірка точно отримає головні позиції.

  1. Купатися в дуже гарячій воді корисно для кровообігу. Насправді, температура води має бути не значно вищою за нормальну температуру людського тіла. Представлені за посиланням https://ravak.com.ua/catalog/gotovye-resheniya/ душові кабіни Ravak дозволяють самостійно регулювати температуру води та встановлювати оптимальну, тобто відповідну власним потребам.
  2. Чим довше тривають водні процедури, тим кращим буде результат. Насправді, для того, щоб ефективно та якісно очистити тіло, цілком достатньо всього 10 хвилин. Найпоширенішою і цілком раціональною є думка про те, що купання в душі має займати не більше 15 хвилин, інакше можна отримати сухість та лущення шкіри.
  3. Змивати макіяж потрібно вже в душі – під час основних водних процедур. Насправді, це, мабуть, найпоширеніша в світі помилка дівчат і жінок, адже звичайним милом чи гелем для душу змити тон, основу під макіяж чи консилери вдається далеко не завжди. Та й погодьтеся, вмиватися, побоюючись, що миючий засіб потрапить в очі й принесе дискомфорт – зовсім не найкраща ідея. Отже, змивати мейк слід за допомогою спеціальних засобів (молочка, міцелярної води) перед тим, як зайти в душову кабіну.
  4. Не обов’язково зволожувати шкіру одразу після душу, адже необхідну вологу вона отримує саме з води. Звичайно, частка правди в цьому є, але дерматологи все ж рекомендують наносити зволожуючі сироватки чи креми саме в перші хвилини після виходу з ванної кімнати – саме так вдасться «запечатати» пори та залишити вологу всередині.
  5. Чим більше миючих засобів – тим краще. Звичайно, це всього лише міф, який є корисним хіба що для брендів-виробників тих самих миючих засобів. Достатньо кількох крапель гелю для душу чи бальзаму для того, щоб змити бруд і позбавитися від виділень підшкірного жиру.

З душовими кабінами Ravak легко дотримуватися рекомендацій фахівців та не допускати поширених помилок під час купання.

*На правах реклами