Найчастіше проблеми зі шлунком з’являються через неправильне харчування. Однак існують і інші звички, які впливають на це. Фахівці перерахували основні з них.

Недолік клітковини

На здоров’я шлунка негативно впливає недолік клітковини. Цей елемент необхідний для правильного функціонування шлунково-кишкового тракту (шлунково-кишкового тракту). У зв’язку з цим експерти рекомендують включити в раціон складні вуглеводи, в тому числі цільнозернові продукти, фрукти і овочі, пише Eat This, Not That!

Антибіотики

Прийом антибіотиків також негативно впливає на всю систему шлунково-кишкового тракту, включаючи шлунок і кишечник. Ці препарати вбивають не тільки шкідливі, але і корисні бактерії. Згідно з дослідженнями, після прийому антибіотиків корисні бактерії можуть бути відсутніми в організмі протягом ще шести місяців.

Читайте також:  Правила корисного сніданку: що їсти, коли і навіщо

Солодкі напої

Щоденне вживання солодких напоїв може завдати шкоди здоров’ю травної системи. Дослідники відзначають, що у людей, які щодня пили солодкі напої, включаючи газованої води, лимонади і морси, ризик захворювань травної системи збільшувався на 59%.

Ігнорування неприємних симптомів

Такі симптоми, як печія, здуття живота і нудота ніколи не можна ігнорувати. Особливо це стосується людей з підвищеним рівнем цукру в крові. Справа в тому, що це може привести до гастропарезу – розладу травлення, яке характеризується зниженням активності м’язового апарату шлунка.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News