Способи знизити тиск без застосування ліків існують, один з них – прищеплювати собі якість «розумного пофігізму», що допомагає не переживати через події, змінити які неможливо.

Фахівцями були названі кілька способів знизити тиск без використання серйозних ліків, про це пише видання «Вечірня Москва». Одне з найпростіших рішень – скористатися валеріаною у вигляді настоянки або таблеток або корвалолом, але застосовувати їх важливо тільки дозовано.

Якщо підвищений тиск є наслідком стресу, потрібно вміти заспокоюватися. Медики рекомендують освоювати дихальні методики. Знизити тиск може допомогти вправа: глибокий вдих на чотири рахунки і видих також і на чотири рахунки. Виконувати необхідно кілька хвилин.

Читайте також:  Гіпертонія: популярний напій, який може значно знизити тиск

Експерти нагадують, що зростання артеріального тиску часто буває обумовлений шкідливими звичками. Відмова від куріння, алкоголю і переїдання – це досить дієвий спосіб нормалізувати тиск, не вдаючись до серйозних ліків.

“У раціон слід включати більше корисних продуктів, перш за все, овочів і фруктів, корисних масел, що містять ненасичені жирні кислоти, наприклад, омега-3. Дуже корисно виконувати ранкову зарядку”, – така ще одна рекомендація.

В цілому по життю, за словами експертів, потрібно бути “помірним пофігістом”, це захищає від непотрібних переживань з будь-якого приводу, особливо в ситуаціях, коли не можна вплинути на те, що відбувається.

Читайте також:  Дієтологи назвали топ-10 корисних та дешевих продуктів