ГоловнаНовини Здоров'яНазвані токсичні види косметики, які часто використовуються

Названі токсичні види косметики, які часто використовуються

Склад косметики регламентуються законом. Незважаючи на це, експерти назвали чотири види найбільш часто використовуваної токсичної продукції.

шкода помади

Помада може містити канцерогени, токсини, важкі метали, небезпечні для організму і нервової системи. Йдеться про свинець, алюміній, кадмію, хром. Жінка, що фарбує губи 2-3 рази на день, з’їдає приблизно 24 мг продукту. Шкідливі речовини можуть проникати в плаценту, а значить небезпечні для плода. Щоб захистити здоров’я, потрібно вибирати сертифікований товар.

В лак для нігтів виробники можуть додати фталати, формальдегід і толуол, котрі знижують фертильність. Речовини легко проникають в організм у вигляді вдихуваних парів. Для захисту здоров’я рекомендується наносити лак в провітрюваних приміщеннях і не кусати нігті.

Читайте також:  Медики розповіли, в чому полягає користь чаю для здоров'я

90% дезодорантів містять солі і алюміній, здатні запустити процес розвитку раку молочної залози. Для зниження ризику краще не наносити антиперспіранти на тільки що поголені пахви.

До складу фарби для волосся, особливо темних тонів, входять аміак, толуол, резорцин, PPD. Токсичні речовини можуть викликати рак сечового міхура у перукарів і жінок, які фарбують волосся кожні півтора місяця. Захистити здоров’я можна тільки при переході на натуральні аналоги – індиго або хну.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News