Группа зарубіжних експертів назвала 9 ключових причин, через які варто відмовитися від цукру. Однією з них є поліпшення стану шкіри.

Фахівці з харчування відзначають, що мова йде про рафінований та оброблений цукор, який додається в печиво, пончики, випічку, коктейлі, сиропи. Першою причиною відмови є зниження енергії, так як харчовий продукт призводить до стрибка рівня цукру в крові. Це, в свою чергу, має каскадний ефект, при якому рівень концентрації уваги знижується.

Друге, при пробудженні вранці людину не чекатиме “цукрова лихоманка”, що полягає в піднятті і погіршенні настрою. Через відповідні енергетичні збої не доведеться зайвий раз тягнутися за чашкою кави або купувати відповідні напої, що не тільки позитивно позначається на здоров’ї, але і дозволяє економити гроші.

Читайте також:  Ранковий чай стане максимально корисним після простої хитрості

Не варто забувати і те, вважають експерти, що рафінад калорійний, а це пов’язано із зайвою вагою. Рафіновані і оброблені цукри шкодять здоров’ю травної системи, так як в них мало клітковини, яка необхідна для харчування мільярдів корисних бактерій кишечника. Плюс в цьому – мінімізація здуття живота, запорів, запальних процесів, інших розладів.

Надмірне споживання цукру може викликати м’язові болі і дискомфортні відчуття в суглобах, ще один аргумент на користь відмови від харчового продукту. Плюс і в тому, що в ньому мало клітковини, пов’язаної з насиченням, а це значить, – людина відчуває почуття голоду частіше, ніж без такого.

Читайте також:  Яка помилка доводить до раку навіть у здорової людини, попередив онколог

Споживання рафінованих цукрів пов’язано і з більш легким і руйнівним сном, тому що вони не легко засвоюються, що викликає розлад шлунку і метеоризм. Спеціаліст по догляду за шкірою і засновник Square Organics Сара Гордон додала, що занадто багато глюкози в крові викликає глікування, яке є процесом, що перешкоджає відновленню колагену в шкірі, що має пряме відношення до зморшок.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News