Американські вчені представили увазі 10 корисних властивостей апельсинового соку. Серед переваг вживання: мінімізація розвитку онкологічних захворювань і зменшення запальних процесів в організмі.

Вітамін С, який присутній в апельсиновому соку, діє як антиоксидант. Ця властивість служить захисним механізмом проти різних типів раку. Інший антиокислювач в ньому відомий, як гесперидин, який пов’язаний зі зменшенням будь-яких зростаючих пухлин в організмі. Особливо це стосується злоякісних утворень в товстій кишці.

Не менш важливу роль в цитрусових грає фолієва кислота. Вітамін В9 запобігає утворенню вільних радикалів, що пов’язано з омолоджуючими властивостями. Сюди ж відноситься виробництво червоних кров’яних клітин, що означає, всі органи будуть відповідним чином насичені киснем. Крім того, сік має протизапальні властивості. Особливо це стосується людей, які страждають артритом, депресією і астмою. Щоденне споживання рідкого харчового продукту забезпечує профілактику багатьох очних захворювань, що також слід враховувати. Тут же потужні очисні властивості апельсинів.

Продовження на наступній сторінці: 1 2