Наукові фахівці з’ясували, як можна помолодіти всього за п’ять днів.

Американські вчені, співробітники Університету Південної Каліфорнії, разом з італійськими біологами з Інституту молекулярної онкології запропонували простий метод поліпшення загального фізіологічного стану людини. Як пише електронна газета ZIV.ru дослідники порекомендували своєрідний підхід до харчування, що дозволяє зміцнити здоров’я і збільшити загальну тривалість життя.

Вчені встановили, що раціон харчування, що включає в себе хоча б 5 днів в місяць вживання виключно пісних страв, зменшує ризики розвитку діабету, раку, проблем з серцево-судинною системою. За словами науковців, перший позитивний результат від використання такого алгоритму харчування з’являється через три місяці з початку його практики.

Читайте також:  Страви, які дозволять офісним працівникам зберігати стрункість

До цього вчені з Нідерландів зуміли довести, що обмеження калорійності раціону харчування захищає головний мозок від старіння. За даними публікації журналу Frontiers in Molecular Neuroscience, ними було виявлено, що при зменшенні добової кількості калорій на 40% знижується рівень запалення, що зачіпає клітини мозку, на фоні якого стихають несприятливі процеси, що сприяють розвитку хвороби Альцгеймера.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News