Ефективними натуральними жироспалювачами є багато звичайних продуктів. Їх регулярне вживання дієво допомагає схуднути.

Кращими серед названих дієтологами в журналі Freundin жироспалювачів з числа звичайних продуктів є яйця, яблука, вівсянка, огірки та інші.

Гострий перець, імбир. Інгредієнт капсаїцин, що міститься в них, стимулює процеси обміну речовин, активує роботу шлунка і кишечника. Крім того, стимулює кровообіг, знижує рівень інсуліну, ліпідів в крові. Все це перешкоджає накопиченню жирових клітин, збільшує їх витрату у виробництві енергії.

Яйця. Не тільки їх білок, але і жовток цього звичайного продукту сповнений вітамінів і мінералів (наприклад, впливає на жироспалювання кальцію), що спонукають організм при їх засвоєнні посилено витрачати жир.

Читайте також:  Як прожити довше: 2 прості звички для довголіття

Вівсянка. Цільні зерна вівса рясніють розчинними волокнами, які довго перетравлюються, вимагаючи багато енергії для цього, а, значить, і інтенсивного спалювання жиру.

Селера. Містячи багато води, він дає мало калорій, але швидко насичує, заповнюючи шлунок. При цьому в ньому багато клітковини і кальцію, що сприяє прискореному розпаду і видалення жирних кислот з довгим ланцюгом.

Огірки. Звичайний продукт також насичений водою, змушує організм швидко відчувати ситість. Його волога сповнена калію і стимулює організм старанніше виводити зайву рідину, токсини, перероблений жир з організму людини.

Яблука. Високий рівень клітковини робить звичайний продукт одним з кращих жироспалювачів – перетравлення яблук вимагає від нашого тіла високих калорійних витрат.

Читайте також:  Хвороба печінки часто залишається непоміченою: 4 ознаки, які не можна ігнорувати

Кабачки. Конкретно цукіні відрізняються великими обсягами кальцію, заліза, магнію – таке поєднання мінералів впливає на жироспалювання, стимулюючи метаболізм.

Сухофрукти. Змішайте шматочки чорносливу, кураги з вівсяними пластівцями довгого варіння, – отримаєте один з кращих перекусів – мюслі. Його фітохімічні речовини підвищують споживання енергії організмом, що зменшує жирові валики.