ГоловнаНовини Здоров'яМедики розповіли про шкоду часнику

Медики розповіли про шкоду часнику

Медики розповіли про велику кількість шкідливих властивостей часнику. На сьогоднішній день існує багато різних захворювань, при яких його вживання буде нести небезпеку для здоров’я. Також є категорія людей, кому категорично протипоказаний цей продукт.

Часник

Часник добре відомий своїми цілющими властивостями, і багато хто приймає його в профілактичних цілях. Однак медики розповіли як про шкоду, якої може завдати людині його вживання, так і про тих, кому категорично протипоказаний цей продукт. Токсичні елементи, що містяться в ньому, можуть спровокувати погіршення хімічних процесів в печінці і нирках.

При хворобах шлунково-кишкового тракту, особливо виразках і гастриті, часник може залишати опіки. Крім того, він буде небезпечний і в разі діареї, так як викликає роздратування шлунка, провокує його запалення. Навіть причиною нетравлення є саме часник. Він допомагає набрати зайву вагу, так як підвищує апетит.

Читайте також:  6 продуктів, популярних на сніданок, але шкідливих

Часник знижує тиск і може викликати подразнення слизових оболонок ока, це додає хронічних гіпотоніків і людей із захворюваннями очей в список тих, кому категорично протипоказаний цей продукт.

Небезпечний він і для людей з епілепсією. Часник здатний збуджувати нервову систему, в результаті чого – спровокувати напад. Він здатний розріджувати кров, тому перед операціями його вживати не варто, так як це може викликати сильну кровотечу.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News