Медики розповіли про велику кількість шкідливих властивостей часнику. На сьогоднішній день існує багато різних захворювань, при яких його вживання буде нести небезпеку для здоров’я. Також є категорія людей, кому категорично протипоказаний цей продукт.

Часник добре відомий своїми цілющими властивостями, і багато хто приймає його в профілактичних цілях. Однак медики розповіли як про шкоду, якої може завдати людині його вживання, так і про тих, кому категорично протипоказаний цей продукт. Токсичні елементи, що містяться в ньому, можуть спровокувати погіршення хімічних процесів в печінці і нирках.

При хворобах шлунково-кишкового тракту, особливо виразках і гастриті, часник може залишати опіки. Крім того, він буде небезпечний і в разі діареї, так як викликає роздратування шлунка, провокує його запалення. Навіть причиною нетравлення є саме часник. Він допомагає набрати зайву вагу, так як підвищує апетит.

Читайте також:  Чим небезпечні їстівні гриби зібрані у лісі

Часник знижує тиск і може викликати подразнення слизових оболонок ока, це додає хронічних гіпотоніків і людей із захворюваннями очей в список тих, кому категорично протипоказаний цей продукт.

Небезпечний він і для людей з епілепсією. Часник здатний збуджувати нервову систему, в результаті чого – спровокувати напад. Він здатний розріджувати кров, тому перед операціями його вживати не варто, так як це може викликати сильну кровотечу.