Артрит-одна з найпоширеніших проблем з суглобами. Хоча цей стан зустрічається в основному у дорослих у віці 65 років і старше, воно також може вражати молодих людей і навіть дітей.

За даними Центру ревматології Нью-Джерсі (США) цибуля є одним з кращих натуральних засобів від болю в суглобах. За його словами, він володіє “імуностимулюючими” властивостями, які особливо допомагають полегшити біль при артриті. У пацієнтів з артритом, які їдять найбільше цибулі, найменше хворобливих загострень.

Медична команда Центру ревматології Нью-Джерсі використовує найсучасніші методи лікування, щоб звести до мінімуму біль, уповільнити прогресування хронічних захворювань і максимально підвищити якість життя.

Часник і цибуля, що володіють імуностимулюючими властивостями, є дуетом супергероїв в розділі продуктів.

Дослідження показали, що у тих, хто їсть продукти сімейства цибулевих, такі як часник і цибуля, менше ознак остеоартриту і болю в суглобах. З звичайними симптомами артриту, включаючи біль у суглобах, обмеженість рухів і більш високий рівень запалення, можна боротися, просто додавши ці два компоненти в свій раціон.

Часник є смачною добавкою практично до будь-якого пікантного страви і наповнений ароматом. Як цибуля і цибуля-порей, він містить діаллілдісульфід, протизапальну сполуку, яка обмежує дію прозапальних цитокінів.

Таким чином, часник може допомогти в боротьбі із запаленням і навіть може допомогти запобігти пошкодженню хряща від артриту.

Дослідження вивчало протизапальну та артритну дію часнику. Було показано, що сполуки сірки, виділені з часнику, мають протизапальну дію.

Інші продукти, які можна додати в свій раціон, щоб зменшити симптоми, включають:

  • Броколі
  • Жирна риба
  • Оливкова олія
  • Терпкий вишневий сік
  • Шпинат
  • Бразильський горіх
  • Куркума