Медики з Великобританії представили увазі 3 найкращих напою для зниження кров’яного тиску. Доводи експертів опублікувало закордонне видання Express.

Високий кров’яний тиск може збільшити ризик серйозних проблем, включаючи серцеві напади та інсульти. Експерти радять обмежити споживання солі і додати в раціон більше фруктів і овочів. Як показали дослідження, три напої не менш успішно справляються з цим завданням.

Вчені проаналізували 25 рандомізованих контрольованих випробувань, які є золотим стандартом наукових досліджень, щоб виявити зв’язок між різними типами чаю і гіпертонією. Як з’ясувалося, довгострокове вживання зеленого чаю приводить до поліпшення показників АТ, чорний чай виявився другим у списку.

Читайте також:  Психологи назвали 4 основні якості емоційно зрілих та сильних людей

Неодноразово було доведено, що регулярний прийом декількох видів пробіотичних бактерій сприяє нормалізації кров’яного тиску, в зв’язку з чим напій з чайного гриба визнаний ідеальним в цьому відношенні. Інші приклади ферментованих продуктів включають в себе: натуральний йогурт, кимчи, місо і темпі.

Продовження на наступній сторінці: 1 2