Суперзасобами, які омолоджують шкіру, є певні поживні речовини. Хочете домогтися антивікового ефекту, захищайте шкіру від запалення, живіть її зсередини, – повідомляє the Health Site.

“Крім регулярних фізичних вправ і косметичного догляду, омолоджувати шкіру допомагають правильні продукти. Переконайтеся, що на вашому столі присутні ці 3 антивікові суперзасоби”, – поділилися порадою експерти.

Антиоксидантний сік. Приготуйте склад зі шпинату, капусти, винограду, яблука і апельсина. Такий коктейль володіє достатньою кількістю антиоксидантів, щоб допомогти зменшити пошкодження клітин вільними радикалами, що викликається забрудненням повітря, стресом, сонцем, поганою їжею.

“Змішайте всі інгредієнти разом, а потім випийте. Регулярно вживаючи напій, можна здобути більш пружну, чисту і молоду шкіру”, – вважають фахівці.

Очищаючий сік. Готується з моркви, яблука і імбиру. Морква, багата вітаміном А, – це суперзасіб для захисту шкіри від сонячних променів. Яблука допомагають печінки виводити токсини з організму, що також сприятливо позначається на стані шкіри. Імбир містить хром, магній і цинк, що поліпшують кровотік.

“Даний склад дає антивіковий ефект, забезпечуючи детоксикацію, очищення та живлення внутрішніх органів. Ви можете пити його в будь–який час дня, але особливо корисно – ввечері”, – інформує портал про здоров’я.

Білковий смузі. Рецепт: мигдальне і рисове молоко, натуральний йогурт, чорниця, малина, банан і трохи протеїнового порошку змішуються в міксері. Прийом білкового смузі допомагає відновлюватися м’язам, шкірі та іншим тканинам, покращуючи перенесення кисню.

“Це допомагає шкірі обличчя виглядати пружною, чистою, робить зморшки менш глибокими і помітними”, – заявили медики.