Щоб поліпшити шкіру обличчя, рекомендується скоротити вживання цукру, алкоголю, глютену і молочних продуктів. У великих кількостях ці чотири продукти здатні зістарити шкіру і в цілому погіршити її стан.

За словами нутриціолога Катерини Маслової, в першу чергу слід їсти менше цукор. “Він перетворює колагенові волокна в нашій шкірі в жорсткі згустки, що призводить до зморшок і в’ялої шкіри”, – розповіла фахівець.

Негативний вплив в цілому на організм, в тому числі і на шкіру, надає алкоголь. Він зневоднює її. При зловживанні спиртними напоями часто виникають набряки і проявляється судинна сітка на обличчі.

Читайте також:  Лікар-психіатр назвав 7 звичок, які миттєво зроблять вас привабливішими

Для здоров’я шкіри необхідно також зменшити кількість хлібобулочних виробів і макаронів в раціоні. Справа в тому, що вони містять глютен. Крім набряків в області щік, глютен провокує появу пігментних плям на обличчі і розвиток розацеа (захворювання, що характеризується почервонінням, розширенням дрібних і поверхневих судин шкіри обличчя, утворенням папул і пустул).

Молочні продукти нерідко викликають прищі. Багато людей не переносять лактозу, що веде до запалень не тільки на обличчі. Прищі можуть з’являтися на спині і в зоні декольте, уточнила Катерина Маслова.