Зарубіжні медики перерахували 5 ознак предіабету, які не можна ігнорувати. Одним із сигналів є незрозуміла втома.

Під діабетом розуміється стан, при якому рівень цукру в крові не потрапляє ні в «діабетичну категорію», ні в «нормальну». Прийнятий показник становить менше 100 мг / дл, і більше 126, якщо у людини має місце захворювання. Якщо має місце часте коливання, то мова йде про предіабет. За словами лікарів, одне з основних помилок людей полягає в тому, що вони не розрізняють втому від роботи і постійну млявість.

Варто насторожитися, якщо людина неважливо себе почуває після нічного відпочинку, такий стан триває протягом останніх декількох днів. Наступний сигнал – незрозуміле збільшення ваги, незважаючи на той же раціон харчування і регулярні заняття спортом, з огляду на те, що ймовірність недуги часто зростає з віком і спостерігається у чоловіків і жінок надмірною вагою.

Третя ознака, яка повинна насторожити, – темні плями на шкірі. Особливо це проявляється в області шиї, пахв або інших місць з тонким шкірним покривом. Може служити ознакою стану і погана якість сну. Також вірно те, що безсоння призводить до набору ваги, збільшуючи шанси на розвиток діабету.

Хоча розмитий зір може сигналізувати про багато проблем зі здоров’ям, серед яких порушення серцево-судинної діяльності, але воно є і головним симптомом предіабету, попередили медики. У зв’язку з чим слід своєчасно звернутися до фахівця для розуміння причини.