Вживати ці продукти рекомендується всім, хто пристрасно хоче схуднути. Вони містять багато корисних мікроелементів, добре насичують і допомагають тривалий час не відчувати голоду і бажання ласувати чимось шкідливим для фігури на кшталт цукерок або тортиків.

Вівсянка. Якщо немає часу варити вівсяну крупу, можна використовувати вівсяні пластівці, але строго без цукру. Засвоєння вівсянки – процес повільний, тому й не хочеться після такої каші довго їсти знову. Для перетравлення вівса потрібна енергія, і організм витрачає для цього жир.

Яблука. Дані ряду наукових досліджень говорять про те, що регулярне вживання несолодких яблук захищає від стрибків цукру в крові і нормалізує обмінні процеси. Але важливо пам’ятати: яблука не потрібно їсти натщесерце.

Натуральний йогурт. Вживання натуральних кисломолочних продуктів покращує стан кишкової мікрофлори, що позитивно позначається на травленні і жирообміні. Крім того, це джерела білка, вживання якого перешкоджає підвищенню глюкози в крові та збільшення рівня інсуліну, це і забезпечує в підсумку тривалу ситість.

Сир. За словами вчених, в ньому міститься більше білка, ніж у яловичині. Саме нестача білка запускає в організмі реакції, які ведуть до загостреного бажання їсти солодке.

Боби. Квасоля, горох, сочевиця, нут насичують так грунтовно, що з ними можуть зрівнятися мало які продукти. Цьому сприяє високий рівень клітковини і природного рослинного білка. Ще бобові – це джерело вітамінів групи В, найважливіших для міцної психіки та якісного мислення.

Джерело: МедікФорум