Споживання даних продуктів запобігає розвитку запальних процесів в організмі, раку і серцево-судинних патологій, – про це заявили американські експерти з Національного інституту онкології. Ними був оприлюднений список найбільш корисних овочів і фруктів з категорії «суперпродукти».

За словами вчених, у обраних ними продуктах містяться речовини, що сприяють створенню природних бар’єрів щодо патогенів, що провокують розвиток цілого ряду хвороб.

Ось продукти, зазначені експертами:

Вишня. Її споживання дозволяє знизити підвищений артеріальний тиск, а також інтенсифікує відновлювальні ресурси організму.

Цукіні. Містять антиоксидантну речовина лютеїн, який забезпечує захист клітин від вікових дегенеративних змін.

Ягоди. Чорниця, полуниця, малина і ожина – це природні імуностимулятори. Також вони покращують функціонал головного мозку.

Паприка. До його складу входить лікопен – потужний антиоксидант, що володіє протипухлинною, імуностимулюючою дією і уповільнює процеси старіння.

Виноград. Надзвичайно корисний для кровотворення, знижує вміст «поганого» холестерину, захищаючи від розвитку атеросклерозу.

Кавун. Запобігає розвитку захворювань серцево-судинної системи та раку простати, – все завдяки високому вмісту лікопіну.

Інжир. Свіжий інжир ефективно оздоровлює бактеріальну флору в товстому кишечнику, що посилює міцність імунної системи організму.