Американські медики представили увазі продукти і напої, які допомагають швидко впоратися з підвищеною кислотністю шлунка. Однією з рекомендацій є вживання молока.

Найбільш частою причиною підвищення кислотності в шлунку є похибка в харчуванні, що пов’язано з переважанням в раціоні гострих, жирних, солоних або копчених продуктів, що надають ферментативну подразнюючу дію на стінки органу травлення, пояснили лікарі з США. Винуватцем неприємного симптому може служити і зловживання алкогольними напоями.

Серед інших причинно-наслідкових факторів певні захворювання, серед яких гастрит, виразка. Медики радять для полегшення стану зробити упор на овочі, особливо огірки, не менш гарні в цьому відношенні молоко, мед, фрукти, в числі яких яблука, банани, гранат і авокадо. З поставленим завданням успішно справляються і настої з кмину, анісу.

Читайте також:  5 звичок, які врятують ваше серце

Є кілька простих і ефективних способів уникнути кислотності і під час вагітності, які полягають у відмові від спецій, цитрусових, кави, харчових виробів з високим рівнем вмісту жиру, шоколаду, ананасів, солодких газованих напоїв.

Медики з США додали, що при печії, яка часто повторюється, гіркому присмаку в роті, кишкових кольках, почутті голоду, необхідно звернутися до фахівця для виявлення причини.