ГоловнаНовини Здоров'яНазвано 7 цінних правил для збереження довгого і щасливого життя

Названо 7 цінних правил для збереження довгого і щасливого життя

Американський експерт Клайд Янсі, що працює кардіологом, назвав сім правил для збереження довгого і щасливого життя. У перелік рекомендацій увійшли фізичні навантаження, контроль за тиском і раціоном харчування, відмова від шкідливих звичок.

довголіття

Лікар розповів, що людина з народження запрограмована на довголіття, але неправильний спосіб життя і шкідливі звички скорочують відведений час. Щоб продовжити життя, необхідно щодня робити ранкову зарядку і займатися спортом. Плавання і ходьба додають чотири роки життя за рахунок зміцнення судин і серця, а також зниження ризику інсульту. Утримання холестерину на рівні 5 одиниць виключає появу бляшок і виникнення патологій серцево-судинної системи, часто є причиною передчасної смерті. П’ять років дарують людині овочі і фрукти, які замінили в раціоні газовану воду, фастфуд, солодощі.

Читайте також:  Лікар розповів, чим загрожує вживання великої кількості волоських горіхів

Експерт радить контролювати артеріальний тиск, оскільки гіпертензія підвищує ризик інфаркту та інсульту на 25% і 40% відповідно. Для продовження життя варто проходити профілактику діабету і відмовитися від сигарет і спиртного.