Чорний шоколад містить магній, який, як встановили вчені, відіграє ключову роль в імунній відповіді організму на рак. Тому вживання цього смачного продукту корисне для здоров’я.

Так, дослідження Beth Israel Lahey Health показує, що вживання чорного шоколаду може допомогти запобігти онкозахворюванню. Зменшити дефіцит цього елемента в організмі людини може чорний шоколад, пише Mirror. Такого висновку видання дійшло завдяки ще одному дослідженню, результати якого опубліковані в журналі Cell.

Один із співавторів роботи професор Крістоф Хесс із Базельського університету в Швейцарії, зробив висновок, що низький рівень магнію в крові пов’язаний із швидким прогресуванням раку та меншим виживанням у пацієнтів. Результати цього дослідження показали, що імунотерапевтичне лікування онкозахворювання було менш ефективним у людей із недостатнім рівнем цього мінералу.

Читайте також:  Психолог розповіла, як змінити своє життя без стресу

“Щоб підтвердити це спостереження клінічно (у пацієнтів), ми зараз шукаємо способи цілеспрямованого збільшення вмісту магнію в пухлинах”, – зазначив Хесс.

Зазначимо, чорний шоколад є одним з продуктів, багатих магнієм, який забезпечує майже повний денний запас цього мінералу в 100-грамовій порції.

“Чорний шоколад не лише смачний, а й дуже корисний. Він багатий магнієм, що робить його ідеальними ласощами. Більшості людей не вистачає магнію, його достатня кількість може допомогти при стресі, занепокоєнні, розладах сну. Він також багатий залізом, міддю, калієм, кальцієм та фосфором, а також клітковиною, антиоксидантами та рослинними сполуками, такими як поліфеноли та флаваноли, які корисні для вашого загального здоров’я”, – розповіла спеціалістка з харчування із Центру аутоімунних захворювань Сара Брукс.

Читайте також:  Облисіння незабаром почнуть лікувати

Брукс також зазначила, що для споживання потрібно вибирати чорний шоколад без молока і рафінованого цукру – лише в такому разі він принесе користь вашому здоров’ю.

“Найкраще вибирати батончики із вмістом сирого какао-інгредієнта понад 70%, що є ключовим фактором. Ви також можете приготувати такі напої як гарячий шоколад з какао-порошком”, – зазначила Брукс.