Багато продуктів і напої рекомендують виключити з раціону, оскільки вони можуть різко підвищити або знизити рівень цукру в крові і спровокувати серйозні проблеми зі здоров’ям. Стало відомо про алкоголь, якого також радять остерігатися.

Як повідомляє видання Express, рівень цукру в крові може не тільки піднятися, але і впасти до нездорового рівня, що може викликати безліч серйозних проблем, особливо при діабеті 2 типу.

Вживання алкоголю здатне викликати такий несприятливий ефект, при цьому деякі напої особливо небезпечні.

Більшість спиртних напоїв, як правило, підвищують рівень цукру в крові, а потім небезпечним чином знижують його, кажуть фахівці. Вони стверджують, що зазвичай такий ефект надають пиво, лагери, вина, хереси і лікери.

Читайте також:  Вчені виявили нову корисну властивість середземноморської дієти

«Якщо ви вип’єте кілька таких напоїв, ви можете очікувати підвищення рівня цукру в крові з подальшим стійким падінням через кілька годин, часто під час сну», – заявляють лікарі.

Експерти підкреслюють, що гіпоглікемія – не менш небезпечне явище, ніж підвищений рівень цукру в крові. “Рівень цукру в крові дуже низький-значно вищий ризик розвитку серцевої аритмії, пошкодження мозку та інфаркту міокарда”, – розповіли британські медики.