Визначальною причиною чоловічого облисіння є зростання концентрації гормону дигідротестостерону, – повідомив трихолог Спенсер Кобрен.

Проблема втрати волосся добре відома сучасним чоловікам.

“За даними Американської асоціації з випадання волосся, майже 70 відсотків чоловіків починають лисіти до 30 років, а до 50 років ці показники досягають 85 відсотків”, – повідомляє видання Fatherly, що опублікувало інтерв’ю з трихологом Спенсером Кобреном.

За словами фахівця, головна причина чоловічого облисіння – це дигідротестостерон, який є біологічно активною речовиною, яка виробляється з тестостерону. Збільшення його концентрації в крові специфічним чином впливає на волосяні фолікули, роблячи волосся занадто слабким і неживим. Цей процес пояснюється аутоімунною реакцією.

«Цей тип випадання волосся часто призводить до залисин, а волосся, що знову відростає, може залишитися недоторканим або знову випадає», – сказав Кобрен.

Експерт зауважив, що втрата волосся не завжди є безповоротною – сьогодні існує чимало засобів та методик відновлення шевелюри. Але в деяких випадках воно може виявитися настільки довгим і витратним або таким, що розчаровує своїми результатами, що простіше голити голову, остаточно позбувшись залишків зачіски.