ГоловнаНовини Здоров'яТри доступні продукти, які очищають нирки

Три доступні продукти, які очищають нирки

Якщо додати в свій раціон деякі продукти, це стане гарною підмогою в профілактиці можливих хвороб нирок.

Нирки

В першу чергу, мова йде про білокачанної капусти. Вона містить фітохімічні елементи, які допомагають виводити токсини з організму людини.

Для профілактики захворювань, пов’язаних з нирками, відмінно підійде спаржа. Крім іншого, в ній міститься велика кількість вітамінів А і C.

Морська капуста містить корисні мікроелементи і вітаміни, які беруть участь у кровотворенні, надають позитивний вплив на роботу серця і мозку, зміцнюють нервову систему. Вона солонувата на смак, а це дуже важливо для людей з захворюванням нирок, так як сіль їм, як правило, протипоказана.

Читайте також:  5 напоїв, які допоможуть перемогти зайву вагу

Якщо ви хочете підтримувати здоров’я своїх нирок і організму в цілому, то фахівці рекомендують відмовитися від вживання алкоголю, солодощів, фаст-фуду, а також обмежити кількість солі.

На думку лікарів, при нирковій недостатності рекомендується не більше 2-3 грамів солі на добу, а пацієнтам, які мають високий артеріальний тиск, їжу треба готувати взагалі без солі.

Відомо, що захворювання нирок призводять до порушення обміну речовин. Допомогти організму може спеціальна щадна дієта.

Хронічна хвороба нирок (ХХН) є, як правило, процесом, котрий повільно перебігає, при якому нирки поступово втрачають здатність нормально працювати. Підступність цього захворювання в тому, що ранні ознаки можуть бути непомітні.

Читайте також:  Вчені знайшли небезпечні наслідки у популярного болезаспокійливого

Діагноз ниркової недостатності ставиться, як правило, після аналізу крові з вимірюванням рівня азоту сечовини, креатиніну і швидкості клубочкової фільтрації (ШКФ).

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News