Високий рівень холестерину загрожує серйозними проблемами серцево-судинної системи. Однак волоські горіхи не тільки допомагають контролювати цей показник, але і покращують його.

Холестерин-це молекула, яка присутня в нашому кровотоці. Вона необхідна для створення здорових клітин, але підвищений рівень холестерину збільшує ризик захворювань серця і судин.

Через високий показник холестерину в судинах утворюються жирові відкладення, зростає артеріальний тиск, що посилює ризик важких хвороб, включаючи інфаркти та інсульти.

Все більше наукових даних свідчать про здатність волоських горіхів захищати від хвороб серця завдяки високому вмісту жирних кислот Омега-3. Активне споживання волоських горіхів пов’язане з низькою захворюваністю і смертністю від атеросклерозу, ішемічної хвороби серця і аритмії.

Іспанські вчені з клініки Барселона недавно довели, що півсклянки волоських горіхів в день зменшують рівень холестерину приблизно на 8,5%, що скорочує ризик серцево-судинних захворювань.

Цей висновок був зроблений на основі дослідження за участю 628 дорослих, половина з яких додатково до свого харчування отримувала волоські горіхи. У цій групі також відзначалося помірне зниження рівня ліпопротеїнів низької щільності або» поганого ” холестерину через два роки.

Джерело: The Health Site