Недолік калію в раціоні загрожує розвитком проблем з діяльністю серця, і зарубіжні дієтологи назвали кращі джерела неокартобхідного мікроелементу. Вони радять їсти картоплю, бобові, йогурти.

“Достатнє вживання калію знижує ризик розвитку інсульту, в той час як його дефіцит супроводжує частою слабкістю, м’язовим болем, порушеннями серцевого ритму”, – наводить думку фахівців Health News.

Експертами були названі кращі продукти з калієм для підтримки хорошого стану серця і судин. Наприклад, воно порадили вживати запечену картоплю.

Також калієм нас забезпечує листова зелень-вживати корисно ще й тому, що її речовини уповільнюють старіння мозку. Виявилися серед кращих і бобові: квасоля і сочевиця, на думку дослідників, в цілому є найкориснішими гарнірами.

Поповнили список томатний сік, сушені абрикоси (курага), родзинки, молоко, натуральні йогурти, сливовий сік, банани: вони містять багато важливого для серця і судин мінералу.

“Калій міститься і в чаї, каві, але в невеликій кількості. Додавши вершки або молоко, ви підвищите його вміст”, – констатували дієтологи.