Зменшенню вісцерального жиру на животі сприяють грейпфрути – деякі експерти вважають їх найкращим продуктом для вирішення даної проблеми.

Накопичення вісцерального жиру на животі є дуже небезпечним процесом – зростання жирової тканини в цій області тіла асоціюється з розвитком запалення, що стає пусковим механізмом багатьох захворювань, метаболічних порушень. Одним з кращих натуральних засобів для його зменшення експерти вважають грейпфрути.

П’ятирічне дослідження, опубліковане Журналом Американського коледжу харчування (Journal of the American College of Nutrition), показало: люди, які п’ють 100-відсотковий грейпфрутовий сік, як правило, стрункіші і рідше страждають ожирінням.

Інше дослідження, опубліковане виданням Food and Nutrition Research, представило дані, співзвучні цим. Його автори виявили: люди, які вживають більше цитруса (в тому числі грейпфрутовий сік), мають меншу масу тіла, ніж ті, хто його не їсть.

“Люди, які їдять даний фрукт, отримують більше поживних речовин, включаючи клітковину, які можуть сприяти схудненню”, – заявили дослідники.

За їхніми словами, любителі грейпфрутів відрізняються меншим об’ємом талії і більш високим рівнем “хорошого” холестерину ЛПВЩ в організмі, що діє як чистильник кровоносних артерій від жирових бляшок.

Ще одна перевага цього виду цитрусових фруктів пов’язана з високим вмістом вітаміну С, що активізує процеси жироспалювання. Було встановлено, що низький рівень вітаміну в організмі ускладнює спалювання жирової тканини навіть незважаючи на спортивні тренування.

“Грейпфрут сприяє зменшенню вісцерального жиру на животі саме завдяки насиченості важливими для цього мікроелементами, а через будь-яких чарівних властивостей. Багаті вітамінами, водою і розчинною клітковиною, вони пригнічують голод, забезпечують довгу ситість, знижують рівень інсуліну, що перешкоджає накопиченню жиру в організмі”, – цитує видання Express британських лікарів дієтологів Кетлін Зелман і Ріка Хейя.

Фахівці радять з’їдати половину грейпфрута або випивати склянку грейпфрутового соку перед їжею. Ще одна порада: випивати вранці перед сніданком склянку теплої води з додаванням грейпфрута.