Зменшенню вісцерального жиру на животі сприяють грейпфрути – деякі експерти вважають їх найкращим продуктом для вирішення даної проблеми.

Накопичення вісцерального жиру на животі є дуже небезпечним процесом – зростання жирової тканини в цій області тіла асоціюється з розвитком запалення, що стає пусковим механізмом багатьох захворювань, метаболічних порушень. Одним з кращих натуральних засобів для його зменшення експерти вважають грейпфрути.

П’ятирічне дослідження, опубліковане Журналом Американського коледжу харчування (Journal of the American College of Nutrition), показало: люди, які п’ють 100-відсотковий грейпфрутовий сік, як правило, стрункіші і рідше страждають ожирінням.

Інше дослідження, опубліковане виданням Food and Nutrition Research, представило дані, співзвучні цим. Його автори виявили: люди, які вживають більше цитруса (в тому числі грейпфрутовий сік), мають меншу масу тіла, ніж ті, хто його не їсть.

Читайте також:  Розкрито простий спосіб схуднення

“Люди, які їдять даний фрукт, отримують більше поживних речовин, включаючи клітковину, які можуть сприяти схудненню”, – заявили дослідники.

За їхніми словами, любителі грейпфрутів відрізняються меншим об’ємом талії і більш високим рівнем “хорошого” холестерину ЛПВЩ в організмі, що діє як чистильник кровоносних артерій від жирових бляшок.

Ще одна перевага цього виду цитрусових фруктів пов’язана з високим вмістом вітаміну С, що активізує процеси жироспалювання. Було встановлено, що низький рівень вітаміну в організмі ускладнює спалювання жирової тканини навіть незважаючи на спортивні тренування.

“Грейпфрут сприяє зменшенню вісцерального жиру на животі саме завдяки насиченості важливими для цього мікроелементами, а через будь-яких чарівних властивостей. Багаті вітамінами, водою і розчинною клітковиною, вони пригнічують голод, забезпечують довгу ситість, знижують рівень інсуліну, що перешкоджає накопиченню жиру в організмі”, – цитує видання Express британських лікарів дієтологів Кетлін Зелман і Ріка Хейя.

Читайте також:  Корисні властивості меду

Фахівці радять з’їдати половину грейпфрута або випивати склянку грейпфрутового соку перед їжею. Ще одна порада: випивати вранці перед сніданком склянку теплої води з додаванням грейпфрута.